ارسال انبوه تبلیغات شما به واتساپ و تلگرام

با سلام به شما مشتریان عزیز خدمات ارسال انبوه تبلیغات شما به لیست مشتریانتان در واتساپ و تلگرام راه اندازی شد و کاربران عزیز می توانند به مشتریان خود از طریق آیدی و چه از طریق شماره تلفن ارسال ... بیشتر »

20th Sep 2020
آی پی جهت درگاه پرداخت

با سلام و عرض وقت بخیر

آی پی جهت درگاه پرداخت به شرح زیر است

136.243.15.157

22nd Apr 2020
تغییر زمان بک آپ

با سلام و عرض وقت بخیر زمان بکاپ گیری سرور از ساعت 21 پنجشبه شب تا بعد از ظهر روز جمعه می باشد .به هیچ عنوان در این ساعات بروی سایت بروز رسانی انجام ندهید و محتوا و یا تغییرات خود را در روز های دیگر ... بیشتر »

24th Jan 2020
بروزرسانی ها انجام شد و خدمات جدید اضافه گردید.

با سلام و احترام خدمت همه خانواده بزرگ مجموعه وب یار مشتریان عزیز می توانند همانند سابق و براحتی از خدمات سامانه پشتیبانی جدید استفاده کند .  خدماتی همچون: آنالیز سئوی سایت افزودن بکلینک های ... بیشتر »

15th Jan 2020
در حال بروز رسانی هستیم

با تبریک سال نو میلادی و آرزوی موفقیت برای شما مشتریان عزیز در حال بروز رسانی سامانه پشتیبانی جهت رفع کردن باگ های امنیتی هستیم تا مثل همیشه بدون کوچکترین احساس خطری سایت ها به کار خود ادامه ... بیشتر »

9th Jan 2020
ارور 503 و مشکل adsl مخابرات

مدتی است که تعدادی از مشتریان  هنگام باز کردن سایتشان با ارور 503 مواجه می شوند. پس از بررسی های تیم وب یار ، متوجه شدیم که این مشکل از اینترنت مخابرات می باشد که گاها سایت ها را با این ارور نمایش ... بیشتر »

1st Oct 2019
جابجایی دفتر مجموعه وب یار

با سلام و احترام خدمت شما مشتریان گرامی به اطلاع می رساند مجموعه وب یار از تاریخ 1 شهریور 1398 به علت جابجایی دفتر ، قادر به ارائه خدمات حضوری و تلفنی نمی باشد. لطفا کلیه درخواست های خود را در ... بیشتر »

21st Aug 2019
اخطار انجام امور سئو طبق استاندارد های جدید

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربران عزیر وب یاربدینوسیله به اطلاع شما عزیزان گرامی میرساند که با توجه مشکلاتی که اخیرا در رتبه بندی نتایج گوگل برای سایت های شما بر اساس الگوریتم فِرِد ، ... بیشتر »

1st Aug 2019
اخطاریه انجام سریعتر تمدید دامنه حداقل یک ماه پیش از موئد

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربران عزیر وب یاربه اطلاع شما عزیزان گرامی میرساند که با توجه مشکلاتی که اخیرا در پنل دامنه های رجیسترار قدیمی ما یعنی کمپانی زن رجیستری (به خاطر تحریم ها و ... بیشتر »

1st Aug 2019
تغییر هزینه ویرایشات و تغییرات درخواستی

با سلام و احترام خدمت همه مشتریان عزیز متاسفانه با توجه به افزایش هزینه ها و قیمت ها و تورم موجود و افزایش هزینه های بیمه کارمندان و کارکنان و هزینه های جاری مبلغ ویرایشات برای مشتریان فعلی از ... بیشتر »

20th Jun 2019