جابجایی به دفتر جدید

با سلام و احترام در حال جابجایی و تدارک جهت انتقال دفتر به دفتر جدید هستیم . تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات حضوری معذوریم . مثل همیشه میتوانید درخواست ها و سفارشات خود را تیکت نمایید . لطفا جهت ... بیشتر »

17th Feb 2024
باگ امنیتی

با سلام و احترام کاربران گرامی که سایت آنها دارای آمار گیر wp-statistics می باشد توجه کنند باتوجه به باگ امنیتی مشاهده شده در گزارشات حملات بروی این افزونه ، بهتر است این افزونه را حذف و آمار را از سی ... بیشتر »

23rd May 2023
افزایش قیمت دامنه های آی آر

با سلام و احترام خدمت همراهان مجموعه دیجیتال مارکتینگ وب یار

در پی افزایش قیمت های دامنه های جهانی در ایران ، قیمت دامنه آی آر به بیش از 2 برابر رسید.

24th Apr 2023
لینک ورود به سی پنل

سلام و احترام

لطفا جهت ورود به سی پنل هاست خود آدرس را با https وارد نمایید . مثال site.com/cpanel  و یا site.com:2083

19th Apr 2023
تبریک سال نو و عیدی مشتریان و همراهان مجموعه وب یار

با سلام و احترام مجموعه وب یار سال نو را پیشاپیش به شما عزیزان تبریک گفته و برای شما سروران گرامی آرزوی موفقیت دارد. با توجه به شرایط اقتصادی 6 ماه اخیر که مشاغل و صاحبین کسب و کار های آنلاین پشت ... بیشتر »

16th Mar 2023
انتقال سرور ها

با سلام و احترام . کلیه سرویس ها به سرور جدید انتقال یافت . لطفا سایت های خود را بررسی و در صورت مشاهده مشکل تیکت ارسال فرمایید تا بررسی گردد. تمام تلاشمان را میکنیم تا در اسرع وقت درخواست ها ... بیشتر »

5th Mar 2023
انتقال سرور به سرویس های جدید

سلام و احترام 

از روز شنبه در حال انتقال سرور به سرور های جدید پر سرعت تر با محدودیت کمتری هستیم 

لطفا بروی سایت های خود هیچ تغییری انجام ندهید

2nd Mar 2023
قیمت هاست و دامنه و تمدید آنها

با سلام و احترام با توجه به تغییر لحظه ای قیمت ها بر پایه دلار : حتما پس از تمدید تیکت ارسال نمایید تا در صورت تغییر قیمت ، فاکتور مانده حساب بصورت مجزا جهت تکمیل وجه و انجام تمدید خدمتتان ارسال ... بیشتر »

1st Jan 2023
دسترسی هکر ها به باگ های مخفی در سی ام اس ها

با سلام و احترام با توجه به افزایش حجم حملات هکرهای بنگلادشی ، گروه انونیموس و...  و دسترسی آنها به باگ های پرایوت (راه های نفوذ غیر قابل جلوگیری ) برای حمله به سایت ها و سامانه ها ،از کلیه ... بیشتر »

19th Sep 2022
انتقال به سرورهای پرسرعت داخلی

با سلام و احترام به کلیه مشتریان محترم مجموعه وب یار ای پی جهت معرفی به درگاه 31.25.90.158 با توجه به مشکلات مخابراتی و محدودیت های اینترنتی برای آی پی های خارج از کشور و همچنین کاهش پهنای باند برای ... بیشتر »

17th Jul 2022