با سلام به همه مشتریان طراحی سایت و سئو سایت وب یار

با توجه به کیفیت پایین خطوط اینترنت مخابراتی و قطعی های مکرر در 14 روز گذشته خطوط ماهواره ای استان های میانی یعنی تهران و اصفهان و خطوط مرزی ، لازم دانستیم که به شما نکات زیر را یاد آور شویم.

اگر از فیلتر شکن برای ارتباط با مشتریان قدیمی خود در کامپیوتر یا لپ تاپ برای تلگرام استفاده میکنین بعد از بستن آن پروکسی ها را در مرور گر غیر فعال کنید و کش را پاک نمایید .(برای افزاریش اطلاعات اولیه خود در استفاده صحیح از اینترنت و مرورگر ها در گوگل مقالات را جستجو نمایید)

هنگاهی که سایت شما باز نمی گردد حتما تیکت دهید و زمان دقیق و ارور دقیق آن را مکتوب بفرستید و منتظر پاسخ و بررسی بمانید.

اگر سامانه پشتیبانی باز نشد یعنی دیتاسنتر مادر در حال بروز رسانی سیستم امنیت سایت شما بصورت رایگان است این امر تا 15 دقیقه و گاهی تا چند بار پشت سر هم (به دلیل ری استارت ها و...) طول می کشد و سپس بعد از خالی کردن کش و خاموشی مودم دسترسی شما به سایت به آسانی انجام می گردد.

در صورتی که از سایت های نا آشنا و غیر مجاز بازدید ندارید در آنتی ویروس فقط فایروال را خاموش کنید تا سرعت سیستم چند برابر گردد.

در صورتی که از مرورگر های پرسرعت فایرفاکس و گوگل استفاده میکنین نباید در کنار آنها برنامه های سنگین همانند فتوشاپ پخش فیلم و... باز باشد مگر زمانی که سیستم شما رم و پردازش گرcpu قوی داشته باشد.
از اتصال همزمان با یک اینترنت و چند سیستم به مدیریت سایت جدا خود داری کنید . سایت را در ساعات کم ترافیکتان بارگذاری و محتوا گذاری کنید.


Sunday, July 29, 2018

« برگشت